Het is van alle tijden dat mensen ziek worden. De opvatting over de oorzaak dat mensen ziek worden is in de afgelopen tienduizenden jaren veranderd – van goden tot demonen tot gif eten – maar ook de behandeling.
Ondanks alle medische ontwikkelingen zijn we zieker dan ooit en dat komt onder andere door het aanbod van de supermarkt. Volgens nieuw onderzoek van Wageningen Universiteit bestaat maar liefst 80% van het aanbod in de supermarkt uit ongezonde producten.
Waarom heeft meer dan 60% van de mensheid een chronische ziekte onder de leden?
Hoe gaan we met onszelf om en hoe zorgen we voor onszelf?
Echter wat opvalt is dat mensen al tienduizenden jaren de natuur proberen te overtreffen en het lukt ons niet, getuige het feit dat we alleen maar zieker worden.
Dit boek bevat tientallen beschrijvingen van remedies, een ware encyclopedie. Voor elke negatieve gemoedstoestand is een bloesemremedie voorhanden.
Bron: Succesboeken.nl